Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/vhosts/mediaelire.com/httpdocs/wp-content/plugins/covertsocialcontent-pro/covertsocialcontent-plugin-pro.php on line 444
Coronavirusi po mposhtet: 61 të shëruar sot, vetëm 1 rast i ri – Media e Lire

Coronavirusi po mposhtet: 61 të shëruar sot, vetëm 1 rast i ri

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se janë shëruar 61 persona dhe vetëm një rast është konfirmuar me COVID-19, në vendin tonë. NJOFTIMI I PLOTË: Sot më 08 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 243 mostra të marra nga Klinika Infektive dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Me SARS-CoV-2…

Source

related posts:Page [tcb_pagination_current_page] of [tcb_pagination_total_pages]

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>